AKTUALNOŚCI 

 

14.09.2015
Zaproszenie od Pflegestift Oberland – Niemcy na obchody XXX Lecia ośrodka


 

W dniu 11.09-12.09.2015 czteroosobowa grupa, przedstawicieli wałbrzyskiego hospicjum na zaproszenie dyrekcji Pflegestift, brała udział w obchodach trzydziestolecia domu opieki nad ludźmi starszymi w miejscowości Ebersbach (Saksonia). Od ponad 10 lat wałbrzyskie hospicjum współpracuje z tym ośrodkiem, wzajemna wymiana doświadczeń pomaga nam w lepszej organizacji pracy, wzajemnie uczymy się opieki nad starszymi osobami.

W namiocie „Europa” obok Czechów, ośrodków ze Zgorzelca i Olesna mieliśmy stoisko na którym rozdawaliśmy ulotki informujące o pracy wałbrzyskiego hospicjum oraz promujące region i miasto Wałbrzych. Słodycze którymi częstowaliśmy odwiedzających jak i ulotki rozeszły się w ciągu niespełna godziny, wzbudzając duże zainteresowanie.

Dziękujemy naszym przyjaciołom z Niemiec za zaproszenie i taką miłą gościnę, osobne podziękowanie dla Pani Ani, naszej tłumaczki. Dziękujemy także Urzędowi Miejskiemu w Wałbrzychu za przygotowanie gadżetów i ulotek które rozdawaliśmy podczas festynu.

 

   

   

   

   

   

   
 
 

 

 

   |   strona główna   |   dodaj do ulubionych   do góry  |

Copyright © Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu
Wszelkie prawa zastrzeżone

design by TONER