AKTUALNOŚCI 

 

Przekaż swój 1 % podatku


 

 

Minął kolejny rok działalności wałbrzyskiego hospicjum, to już 25 lat jak pomagamy chorym w zaawansowanej fazie choroby nowotworowej. Leczymy ból i inne przykre dolegliwości, nie zawsze jest to pasmo sukcesów, mamy też porażki dla nas jest to lekcja pokory, ale także nowych doświadczeń dzięki którym możemy bardziej efektywnie leczyć objawy choroby.

W dalszym ciągu środki z NFZ nie wystarczają na pokrycie potrzeb naszych podopiecznych, tych będących w domach jak i leżących w hospicjum. W hospicjum stacjonarnym codziennie przebywa 17 pacjentów kontrakt z NFZ jest tylko na 11 chorych. W ubiegłym roku objęliśmy opieką ponad 1600 pacjentów i ich rodzin. Tylko dzięki Państwa wsparciu jesteśmy wstanie sprawować opiekę na odpowiednim poziomie.

Dziękujemy tym wszystkim którzy corocznie wspierają działalność hospicjum w postaci przekazania 1%, tym którzy wpłacają darowizny, mieszkańcom Wałbrzycha oraz Mieszkańcom sąsiednich gmin – Boguszowa-Gorc, Starych Bogaczowic, Czarnego Boru za trwającą wiele lat pomoc. I tym wszystkim nie wymienionym, którzy przyczyniają się do propagowania idei hospicyjnej dobrym słowem, wsparciem finansowym i wielkim sercem.

 

 

 

   |   strona główna   |   dodaj do ulubionych   do góry  |

Copyright © Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu
Wszelkie prawa zastrzeżone

design by TONER