AKTUALNOŚCI 

 

ANIOŁY HOSPICJUM 2017
17.11.2017


 

W dniu 30.11.2017r. Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu po raz piąty zorganizowało uroczyste wręczenie Aniołów Hospicjum, tym wszystkim którzy w znaczny sposób przyczyniają się do wspierania wałbrzyskiego hospicjum.

W reprezentacyjnej Sali Maksymiliana w Książu dziękowaliśmy darczyńcom za pomoc rzeczową i finansową, za pomoc w realizacji programów wspierających niepełnosprawne dzieci i dorosłych, mieszkańców miasta, finansowane przez gminę Wałbrzych, za coroczne dotacje z gmin Szczawna-Zdroju i Boguszowa-Gorc.

Wielkie uznanie dla osób prywatnych oraz firm które nie zapominają o potrzebujących – pacjentach wałbrzyskiego hospicjum.

Szczególnie dziękujemy wszystkim bezimiennym którzy przekazują 1% na rzecz wałbrzyskiego hospicjum. Z całego serca w imieniu podopiecznych dziękujemy.

Dziękujemy uczniom rodzicom i nauczycielom z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu za piękny koncert wykonany przez uczniów uświetniający rozdanie Aniołów Hospicjum 2017

Dziękujemy za zgodę na wykorzystanie zdjęć wykonanych przez Portal Wałbrzyszek


PLIK DO POBRANIA:


 

   

   

   

 

 

 

   |   strona główna   |   dodaj do ulubionych   do góry  |

Copyright © Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu
Wszelkie prawa zastrzeżone

design by TONER