AKTUALNOŚCI 

 

I BIEGU MIKOŁAJKOWEGO DLA HOSPICJUM
02.12.2019


 

Piękny jest człowiek robiący coś z pasją"
Wera Gorczyńska

W imieniu wszystkich podopiecznych Hospicjum, wdzięcznych za każdy gest i każdą minutę myślenia właśnie o nich, w imieniu pracowników na co dzień zaangażowanych w losy podopiecznych oraz w imieniu własnym i Zarządu Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej- oddział w Wałbrzychu DZIĘKUJĘ.

DZIĘKUJĘ wszystkim BIEGACZOM - UCZESTNIKOM "I BIEGU MIKOŁAJKOWEGO DLA HOSPICJUM".
To dzięki Waszej pasji, która czyni Was pięknymi, godnymi uwagi ludźmi ktoś poczuł się ważny i wyjątkowy, ktoś zrozumiał, że jego życie trwa i jest niezwykle cenne. Ten "Ktoś", to każdy z podpieczonych naszego Hospicjum, który dzięki Wam i takim akcjom, jak miniony "I Bieg Mikołajkowy dla Hospicjum" poczuł pozytywną energię, płynącą z Waszych serc.

To dzięki Wam szczególni nasi podopieczni- dzieci po zgonach bliskich oraz dzieci terminalnie i nieuleczalnie chore otrzymają możliwość spełnienia dziecięcych marzeń. Dzięki zebranym, w formie opłat wpisowych oraz "cegiełek" środkom na ich twarzach zagości uśmiech, a otrzymane upominki będą im przypominać właśnie o Was- "Biegaczach do zadań specjalnych"

Dziękujemy zaangażowanym od początku do końca współorganizatorom:

  • Wójt Gminy Stare Bogaczowice- Mirosław Lech, który stając się inicjatorem akcji zjednoczył siły wielu, by akcja mogła się odbyć
  • LKS Unia Bogaczowice sekcja biegowa
  • OSP Stare Bogaczowice
  • Nieformalna grupa biegowa z Wałbrzycha i okolic "Kłosowscy"

Wasza pasja, energia oraz przekonanie o znaczeniu wspólnego działania na rzecz innych to niezwykle cenny lek dla wszystkich naszych podopiecznych, których wdzięczność jest ogromna.

DZIĘKUJEMY
Zarząd PTOP - oddział Wałbrzych

   

   

   

   

   

   
 
   
 

 
 

 

 

   |   strona główna   |   dodaj do ulubionych   do góry  |

Copyright © Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu
Wszelkie prawa zastrzeżone

design by TONER