AKTUALNOŚCI 

 

Wolontariusze Grupy PFR wspierają nasze hospicjum
09.11.2020


 

 

Wolontariusze Polskiego Funduszu Rozwoju po raz kolejny pokazali, że pomagać można na wiele sposobów. W ramach akcji „Aktywny Wolontariat”, poprzez swoją aktywność fizyczną, pracownicy Grupy PFR przez wakacje zebrali 30 tysięcy złotych, które Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju przekazała nam.

Poprzez „Aktywny Wolontariat” pracownicy Grupy PFR włączają się w pomoc finansową dla wybranej organizacji pomocowej. Akcja po raz kolejny przyciągnęła wielu pracowników spółek PFR SA, PFR Nieruchomości, PFR TFI, PFR Ventures oraz Fundacji PFR. Każdy z wolontariuszy dzień w dzień dokładał kolejne złotówki do wspólnej puli, którą następnie mogli przekazać na wybrany cel. W tym roku wolontariusze zdecydowali się całą kwotę przekazać do naszego Hospicjum.

Od Pani Magdaleny Grzankowskiej, Prezeski Fundacji PFR, otrzymaliśmy życzenia i słowa wsparcia: - Żałujemy, że nie mogliśmy odwiedzić obdarowanego przez nas hospicjum by poznać jego mieszkańców i porozmawiać z personelem. Pozostajemy jednak w stałym kontakcie z placówką i życzymy każdemu dużo zdrowia.

Za zgromadzone fundusze zakupimy ultrasonograf, który szczególnie teraz w czasie epidemii, jest nam bardzo potrzebny. Bardzo dziękujemy za to wsparcie!

 

 

   |   strona główna   |   dodaj do ulubionych   do góry  |

Copyright © Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu
Wszelkie prawa zastrzeżone

design by TONER