AKTUALNOŚCI 

 

"Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić " (Antoine de Saint- Exupery)
01.02.2020


 

Dziękuję wszystkim - pracownikom oraz kadrze zarządzającej firmy TIM S.A, która dla Wałbrzyskiego Hospicjum stała się tym, który bezinteresownie, z własnej inicjatywy daje. Jestem pewna, że pomysł dzielenia się z innymi, który jest tradycją firmy czyni ją lepszą, bogatszą, istniejącą nie tylko dla siebie.

Dzielenie się z podopiecznymi Wałbrzyskiego Hospicjum jest szczególną formą pomocy, która zawsze jest dla wszystkich tam pracujących, wspierających i przebywających niezwykłym świętem. Jest też przypomnieniem w coraz trudniejszych czasach, że istnieją jeszcze ludzie, którzy dostrzegają moc pomagania, moc, która otwiera serca, wywołuje uśmiech, niesie nadzieję i pewność istnienia pomimo wszystko….

Akcja przekazania środków finansowych w kwocie 13 tyś złotych to dla Wałbrzyskiego Hospicjum ogromne wyróżnienie i wsparcie, które zostanie właściwe wykorzystane dla dobra jego podopiecznych.
Dziękujemy Wam za empatię, otwartą postawę, pamięć, dzięki której my kontynuujemy misję niesienia dobra mając świadomość, że nie jesteśmy w tym osamotnieni.

   

 

 

 

   |   strona główna   |   dodaj do ulubionych   do góry  |

Copyright © Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu
Wszelkie prawa zastrzeżone

design by TONER